Skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać pełną obsługę klienta.

Projekt indywidualny

Zespół projektantów Muroy, oferuje pomoc w zakresie projektowania przestrzeni prywatnych oraz komercyjnych. Nasi eksperci są dostępni dla profesionalistów, a także dla każdego, kto poszukuje ekskluzywnych rozwiązań dla swojej przestrzeni. Realizujemy projekty dla klientów poszukujących najwyższej jakości mebli luksuwowych polskiej produkcji.

Nasi projektanci przeprowadzą Cię przez cały proces projektowy, przedstawią rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb - eleganckie, ponadczasowe, utrzymane w duchu nowoczesnych rozwiązań.

Aby skorzystać z usługi projektowej, skontaktuj się z naszym zespołem poprzez formularz kontaktowy. Dedykowany projektant przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną usługę projektową.

Proces projektowy

Po otrzymaniu zgłoszenia, odezwie się do Ciebie jeden z naszych doświadczonych projektantów. Z osobistym projektantem zostaną ustalone najważniejsze aspekty projektowanej strefy. Proces ten sprawi, że Twoj projekt nabierze indywidualnej, skrojonej na miarę formy.

Niezależnie od tego, czy posiadasz pomysł, czy też potrzebujesz inspiracji i wskazówek, projektant będzie z Tobą przez cały proces. Pozwoli to przygotować wstępny kosztorys oraz plan współpracy.

Próbki i Składanie zamówienia

Przed ustaleniem kolorystyki oraz wykończenia, otrzymasz w formie elektronicznej pełen zakres mateiałów wykończeniowych marki Muroy. Pełną paletę materiałów prezentujemy na spotkaniu lub jeśli projekt jest realizowany zdalnie, próbki materiałów w formie fizycznej, zostaną przesłane do klienta, jeśli wyrazi taką chęć.

Po akceptacji i zatwierdzeniu projektu, projektant składa zamówienie w imieniu klienta. Jest to moment, w którym zamówienie zostaje przyjęte do realizacji.

Dostarczenie i Montaż

Produkt dostarczamy w przeciągu 6-12 tygodni od złożenia zamówienia.

Transport dużych mebli wolnostojących oraz zabudów modułowych dostarczamy transportem firmowym na terenie Polski oraz Europy. Na mniejsze meble oferujemy wysyłkę na terenie Polski oraz Europy.

Elementy modułowe zostaną złożone przez doświadczony zespół monterów Muroy.

Skontaktuj się z naszym projektantem

KONTAKT